9 Mart 2012 Cuma

Masallar da bile...

Bu aralar deli bir yoğunluğun için daldım yine… Yazacak vakit bulamıyorum ve bu beni ciddi ciddi rahatsız ediyor. Sanki kulağımın yanında bir sivri sinek bugün yazmadın, yine yazamadın, yazmadın diye vızzz vızzz vızıldıyor. Eh işte sorumluluk sahibi olmak böyle bir şey. Bak Leyla’yla Deniz’e hop palaaa paşam Malkara Keşan. Ayak üstü lafımı da soktuktan sonraaaaaa başlayım bari.

Ben ota bağladığımdan beri kadının dünyası hareketlenmiş. Dün FEMEN İstanbul’a gelmiş mesela. Ayasofya’nın önünü basmışlar.  Kıç ve memeye aşırılı duyarlı olduğumuz için hedeflerine de baya ulaşmışlar. Her gazetede çarşaf çarşaf resimleri vardı. Bir sürü adam tabii ki bıyık bura bura bu hatunları porno seyreder gibi izledi orası ayrı..

Bugün haberlere şöyle bir bakarken Milliyet Meral Tamer’in köşesine takıldım … Bayıldım, yazmadan edemeyeceğim.

‘‘Kadın olmak masallarda bile zor, ya 7 tane minicik adamla yaşarsın, ya kurbağa öpersin, ya en sevdiğin meyveden zehirlenirsin, ya saçlarını elin adamı tırmansın diye uzatırsın, ya gece 12’de külkedisine dönersin ve en kötüsü de bazen seni sadece ayak numarandan tanıyan bir salağa aşık olursun’’

Yazan: Reçel

1 yorum:

  1. Yazılarınıza çok güldüm vede beğendim. www.fenakomik.com sitemde yazar olmak istermisiniz. Hem daha çok insana ulaşırsınız, hemde karşılığında bende size sitelerimden ve bloglarımdan link veririm. Ayrıca Google Adsense'den para kazanmayı öğretirim. Ne dersiniz? Gülse Birsel gibisiniz. Yazılarınızda adınızı mutlaka belirteceğim merak etmeyin. Kabul ederseniz www.fenakomik.com sitemin ilk sayfasının altındaki yorum yerine yazın.

    YanıtlaSil